BU AYA ÖZEL TÜM DİŞ TEDAVİLERİNDE KAMPANYA!

Uzman ekip ile,
kaliteli diş tedavisi

Ödüllü ve güvenilir estetik diş hekimliğini İstanbul Mecidiyeköy'de deneyimleyin. Uzman bakımımızla hayalinizdeki gülümsemeye kavuşun.

ÜCRETSİZ Teklif Al

Formu doldurarak bizden görüşme talep edebilirsiniz. Ekibimiz, mümkün olan en kısa zamanda size dönüş sağlayacaktır.

Şişli ve Esenyurt'taki kliniklerimizde hizmet vermekteyiz.📍

Gülüş Galerisi

NEDEN DİŞYERİ?

Mutlu Hastalarımız

Videoyu Oynat
Videoyu Oynat
Videoyu Oynat
Videoyu Oynat

Stressiz ve Keyifli Bir Diş Muayenesinin Keyfini Çıkarın

İstanbul’un tarihi yarımadasında yer alan kliniğimiz, konforunuz için modern dekora ve gelişmiş olanaklara sahiptir. Yüksek tavanlı bakım odaları canlandırıcı bir deneyim sunar. Her katta bulunan davetkar bekleme salonlarıyla sorunsuz bir sürecin keyfini çıkarın.

 

HİZMETLERİMİZ

Diş Yeri Mecidiyeköy

Sıkça Sorulan Sorular

İmplant bir ya da daha fazla dişin farklı sebeplerden dolayı kaybedildiği durumlarda, çene kemiklerine uygulanan titanyumdan yapılmış vidalardır.

İmplantlar diş kayıplarına sabit protez uygulanarak diş eksikliğinin giderilmesini sağlamanın yanı sıra takılıp çıkarılabilen protezlerin stabil olmasını sağlamak amacıyla da uygulanabilir.

Diş eksikliğinde en ideal tedavi yöntemi implanttır. Bir yada daha fazla diş kaybında, kişinin çiğneme benzeri fonksiyonlarını yeniden kazanmak amacıyla implant tedavisi uygulanmalıdır. deneyimine dönüşmektedir.

Tek diş eksikliklerinin köprü tedavileriyle giderilmesi durumunda, eksik dişe komşu sağlıklı dişler aşındırılarak işlem gerçekleştirilirken, implant uygulamalarında bu duruma gerek kalmaması implantların faydalarından biridir.

Ayrıca, çok sayıda diş eksikliği veya tüm dişlerin kaybedildiği durumlarda kullanılan takılıp çıkarılabilen hareketli protezler, estetik ve konfor açısından yeterli memnuniyeti sağlamayabilir. İmplant uygulamalarıyla birlikte kişiler tekrar sabit dişlere sahip olabilirler, bu da implantların en önemli avantajlarından biridir.

İmplantlar bazen hareketli protezlerle birlikte de kullanılabilir. Bu durumda, implant uygulamalarının bir başka faydası olan hareketli protezlerin çiğneme ve konuşma sırasında sabit kalması sağlanır.

Diş implant tedavileri, cerrahi ve protetik olmak üzere iki aşamadan oluşur. İlk aşama cerrahi aşamadır ve implantlar çene kemiğine yerleştirilir. Bu aşama, kişinin çene yapısına ve belirlenen tedavi planına uygun olarak açık veya kapalı yöntemle gerçekleştirilir. Açık yöntemle yapılan implant cerrahisinde, işlem sonrasında diş etine dikiş atılması gerekmektedir. Ancak kapalı yöntemde, implantın uygulandığı bölgede dikiş gereksinimi olmaz.

Cerrahi aşamadan sonra, çene kemiğinin durumuna bağlı olarak bazen protetik aşama yani implant üzerine protez dişlerin hemen takılması mümkün olabilir, ancak çoğu durumda çene kemiğinin iyileşmesi için beklenmesi gerekmektedir. Çene kemiğinin iyileşmesi için genellikle 3 ila 6 ay arasında bir süre gerekmektedir. Bu süre sonunda herhangi bir sorun gözlenmiyorsa, protetik aşama tamamlanır ve kalıcı olarak implantın üzerine protezler yerleştirilir.

Ürün kalitesi ve ileride karşılaşmak istemeyeceğiniz problemler implantların gerekli parçalarının yeniden sağlanması için kaliteli, güvenilir ve sertifika gösterebilen bir implant markasının seçilmesi önemlidir. deneyimine dönüşmektedir.

Sağlık hizmetlerinde yüksek kalite standartlarına ve birçok ülkeye göre avantajlı fiyatlara sahip olması Türkiye’nin tercih edilmesinin temel sebepleridir. Bununla beraber eşsiz doğası ve tarihiyle tedavi süreci yurt dışı hastaları için unutulmaz bir tatil deneyimine dönüşmektedir. süreci yurt dışı hastaları için unutulmaz bir tatil deneyimine dönüşmektedir.

Gülüşünüzü Bugün Yenilemeye Başlayın!

0 530 122 26 60​

( WhatsApp, Telegram, Telefon)

(7/24) Sorularınız İçin

Klinik 1: Mecidiyeköy Mh. Selahattin Pınar Cd. No:2 Şişli

Klinik 2: Nazım Hikmet Blv. No:45/G Esenyurt

Hemen Ücretsiz Danışmanlığınızı Alın!

Obtenir une offre gratuite

Vous pouvez demander un rendez-vous en remplissant le formulaire. Notre équipe vous répondra dans les plus brefs délais.

0 530 122 26 60​

( WhatsApp, Telegram, Telefon)