Gülümsemenize Estetik Güzellik Katıyoruz

Diş Yeri Diş Kliniği, sağlıklı ve estetik bir gülümseme isteyenlerin tercihi olarak öne çıkmaktadır. Uzman ve deneyimli diş hekimlerinden oluşan ekibimiz, her zaman güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Kliniğimiz, son teknoloji ile donatılmış, rahat ve modern bir ortamda, mutlu bir gülümsemeye kavuşmanız için gereken tüm olanakları sunmaktadır.

Videoyu Oynat

Misyonumuz

Kaliteli hizmet , hasta güvenliği ve araştırmaya odaklanarak toplumun ağız ve diş sağlığını iyileştiren, toplumsal hizmet bilincine ve etik prensiplere bağlı, bilimsel bilgi ve araştırma sonuçlarını uygulayan, hasta odaklı yaklaşımı ile hasta ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, en son teknolojiyi kullanarak, etik ve kaliteli diş tedavileri sunan hasta memnuniyetini şeffaf bir şekilde sağlamayı hedefleyen kurumsal bir yapı olmaktır.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve hasta merkezli yaklaşımlarımızla ağız ve diş sağlığı alanında dönüşüm yaratmayı ve insan hayatını olumlu yönde etkilemeyi amaçlıyoruz. Etik değerlerimizden ödün vermeden, alanında uzman ve deneyimli diş hekimlerimizle (çene cerrahı, protez uzmanı, ortodontist, endodontist, periodontist) her hastamızın beklentilerini karşılayacak çözümler sunmayı hedefliyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek uygulamalarımıza entegre ediyor ve her geçen gün daha iyisini sunma kararlılığımızı koruyoruz.

Değerlerimiz

Hastalarımızın sağlık ve memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Yüksek standartlarda tedavi ve hizmet sunarak mükemmeli hedefliyoruz. Hasta haklarına saygı göstererek dürüst, adil ve şeffaf bir şekilde çalışıyoruz. Personelimizin eğitimi ve teknolojik ekipman altyapımızı sürekli olarak güncelleyerek en iyi ve güncel sonuçları elde etmeye çalışıyoruz. Toplum sağlığına katkıda bulunarak sosyal sorumluluk bilincini taşıyoruz.

DİŞ YERİ KLİNİK

Dişyeri olarak “Gülümsemeyi Yakala” sloganımızla hizmet sağlıyoruz. Üstün kaliteli diş hekimliği hizmetleri sunarak güvenilir bir destinasyon haline geldik. Kliniklerimizde sadece gülüşünüzü değil genel sağlığınızı da ön planda tutuyoruz.


Dünya standartlarında laboratuvarlar ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış, güvenli ve etkili tedaviler sunuyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız ve deneyimli ekibimizle implant ve zirkonyum gibi ürünlerle mükemmel estetik sonuçlar sağlıyoruz.

Deneyimli ve uzman ekibimiz, konforlu ve modern bir ortamda kişiye özel bakım sağlıyor.

Kliniğimiz

İstanbul’da bulunan kliniğimiz, modern minimalist bir tasarım anlayışıyla dekore edilmiştir. Konuklarımızın rahatlığı için her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü kliniğimizde, geniş ve yüksek tavanlı işlem odaları ile ferah bir ortam sunmaktayız. Her katta yer alan bekleme salonlarımız, temiz ve düzenli bir atmosferde, ücretsiz ikramlarımız eşliğinde konforlu bir tedavi süreci yaşamanız için hazırlanmıştır. Misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek donanıma sahip kliniğimizde, huzur ve rahatlık ön planda tutulmaktadır.

Uluslararası Sağlık
Turizmi Yetki Belgesi

Kliniğimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi’ne sahiptir ve yurt dışından gelen hastalarımıza hizmet ve kalite standartlarını en üst düzeyde sunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizi ağırlıyor ve onlara muhteşem bir gülümseme kazandırıyoruz.

Uluslararası hastalarımızı günün her saatinde kabul eden kliniğimiz, onlarca dilde hizmet sunan hasta danışmanları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak altyapıya sahiptir.

Hemen Size Özel Fiyatlı
Ücretsiz Tedavi Planınızı Talep Edin!

Uzman hasta temsilcilerimiz tedavi sürecinizi baştan sona ücretsiz şekilde planlamak ve sizi daha yakından tanımak için sabırsızlanıyor.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurarak muhteşem bir gülüşe ilk adımınızı atabilirsiniz. Sağlık danışmanlarımız size en kısa sürede ulaşacak.

Obtenir une offre gratuite

Vous pouvez demander un rendez-vous en remplissant le formulaire. Notre équipe vous répondra dans les plus brefs délais.

0 530 122 26 60​

( WhatsApp, Telegram, Telefon)