Randevunuz başarıyla alındı!

En kısa sürede bir tıbbi danışman sizinle iletişime geçecektir.

Her bütçeye uygun sağlıklı dişler!
Önceliğimiz, doğru tedaviyle sizlere daha ışıltılı bir gülümseme sağlamaktır.

Gülüş Galerisi

Muhteşem Değişimler

Herkese tavsiyemdir çok teşekkür ediyorum
Diş Yeri ailesine..

İlk girişten başlayan güler yüz , samimi dostane ortam diş hekimlerinin ilgisi ve güler yüzleri diş tedavisini keyifli hale getiriyor. Tüm ekibe en içten teşekkür ederim..

Erbil Gönüllü

Videoyu Oynat
Türkü Pırnar
Türkü Pırnarİstanbul
Read More
Diş temizliği, beyazlatma, dolgu vb çoğu işlemimi burada yaptırdım. Başta Dr. dt. Öykü Yılmaz olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim Çok ilgili bir ortam ve sıcak canlılar. Teşekkürler..
Umut Yıldız
Umut Yıldızİstanbul
Read More
İstanbul içinde bir sürü diş kliniğine gittim ama burası gibi hizmeti hiçbir yerde bulamadım. Cihan hoca kanal tedavilerimi yaptı. Tedavi sürecim boyunca ve sonrasında bir problem yaşamadım. Dişyeri ailesine teşekkür ederim.
Nazlı Güllüce
Nazlı Güllüceİstanbul
Read More
Dis beyazlatma islemim icin gittigim disyeri grup agiz ve dis sagligi merkezinden cok memnun ayrildim doktorlari ve guler yuzlu calisanlari ile rahatlikla ve guvenle tercih edebileceginiz bir merkez
Deniz Kılıçarslan
Deniz Kılıçarslanİstanbul
Read More
Ağız diş problemi yaşıyorsanız tavsiye edebileciğim bir klinik. Hijyene çok önem veren, deneyimli, eğitimli personeli olan gönül rahatlığı ile gelebileceğiniz bir yer. Teşekkürler ve sevgiler tüm çalısanlara...

Gelin, Gülüşünüzü Yeniden Tasarlayalım

Merkez Mah. İstanbul Cad. No:42 Erol Apt, 34200 Bağcılar/İstanbul

Obtenir une offre gratuite

Vous pouvez demander un rendez-vous en remplissant le formulaire. Notre équipe vous répondra dans les plus brefs délais.

0 530 122 26 60​

( WhatsApp, Telegram, Telefon)